Warning: mkdir(): Permission denied in /home/fatih/domains/fatihbekdemir.com/public_html/media/widgetkit/widgets/gallery/gallery.php on line 35 Warning: mkdir(): Permission denied in /home/fatih/domains/fatihbekdemir.com/public_html/media/widgetkit/widgets/twitter/twitter.php on line 39 Fatih Bekdemir Kişisel Web Sayfası - Duyurular
Yazdır

Become a Microsoft Student Partner !

Fatih Bekdemir tarafından yazıldı. Aktif .

Tam olarak 2 yıldır MSP Lideri olarak içerisinde bulunduğum Microsoft Student Partner programı, bir programdan beklenenlerin çok daha fazlasını size sunuyor. Bu program size teknik eğitim, inanılmaz bağlantılar ve olağanüstü fırsatlar sunan kocaman bir aileden oluşuyor. İşte bu sebeple en keyifli projeler bu dönemde çıkıyor. Sizlerinde bu tecrübeyi hayatınızda bir kez yaşamanızı isterim.

Yazdır

Visual Studio 2012 Update 4 RC 1 & RC 2

Fatih Bekdemir tarafından yazıldı. Aktif .

 

Visual Studio 2012 son güncelleme olan Update 4 RC 1 ve RC 2 sürümünü herkese açık olarak indirilip kullanıma sundu. Aşağıdaki bağlantıyı kullanarak Microsoft'un Download Center'ın dan indirme bağlantısına ulaşabilirsiniz.

Yazdır

Windows 8 Uygulama Geliştirenler Yaza Tabletle Giriyor !

Fatih Bekdemir tarafından yazıldı. Aktif .

Windows 8 uygulama geliştirenler, yaza tabletle giriyor! Hemen siz de uygulamanızı geliştirin, ödüllerden bir tanesini kazanın.

Yıl sonu yaklaşırken, Microsoft Windows 8 uygulamalarının yayınlanma hızını artırmak, Windows 8 Workshop'larına destek olmak ve üniversite öğrencilerini teşvik etmek adına bir Uygulama Geliştirme Yarışması düzenliyor.