Warning: mkdir(): Permission denied in /home/fatih/domains/fatihbekdemir.com/public_html/media/widgetkit/widgets/gallery/gallery.php on line 35 Warning: mkdir(): Permission denied in /home/fatih/domains/fatihbekdemir.com/public_html/media/widgetkit/widgets/twitter/twitter.php on line 39 Fatih Bekdemir Kişisel Web Sayfası - Windows 8.1 RTM, Visual Studio 2013 RC ve Windows Server 2012 R2 RTM MSDN ve TechNet Üyeleri İçin Hazır !
Yazdır

Windows 8.1 RTM, Visual Studio 2013 RC ve Windows Server 2012 R2 RTM MSDN ve TechNet Üyeleri İçin Hazır !

Fatih Bekdemir tarafından yazıldı. Aktif .

09.09.2013 tarihi itibariyle Microsoft; Windows 8.1, Windows 8.1 Pro ve Windows Server 2012 R2 RTM sürümlerini MSDN ve TechNet üyeleri olan developer ve IT Profesyonelleri için kullanıma sundu.

Windows 8.1 RTM'in Enterprise sürümü ise yine bu ay içerisinde MSDN ve TechNet üyelerinin iş hayatında kullanımı için yayına giricek. Ek olarak, Visual Studio 2013 Release Candidate sürümü de yayında ! Buradan indirebilirsiniz.

Windows 8.1 RTM ve Visual Studio 2013 RC sürümlerinin şu an yayınlanmasının asıl amacı mühendislik ekibinin ürünleri daha fazla kullanıcıya yayarak 18 Ekim tarihine kadar daha da güzelleştirmek ve güncelemelerle desteklemek. 18 Ekim'e kadar Windows Store'da Win 8.1 uygulamaları için çeşitli güncellemeler gelebilir. Bununla birlikte, bu erken yayınlanmanın uygulama geliştiricileri çin hali hazırda var olan uygulamalarını Windows 8.1 tasarımlarına göre güncellemeleri için güzel bir fırsat olacak. =)

Küçük bir hatırlatma yapmakta fayda var. Windows 8.1 RTM yüklemesi Preview sürümünde olduğu gibi Windows Market Place üzerinden güncellenebilir değil. Yani MSDN ve TechNet üyelik sahipleri sayfalarına giderek .iso dosyalarını indirerek bu ürünü kullanabilmekteler. Şu an için durum bu şekilde... =)


Kaynak / Source: MDSN Blog