Warning: mkdir(): Permission denied in /home/fatih/domains/fatihbekdemir.com/public_html/media/widgetkit/widgets/gallery/gallery.php on line 35 Warning: mkdir(): Permission denied in /home/fatih/domains/fatihbekdemir.com/public_html/media/widgetkit/widgets/twitter/twitter.php on line 39 Fatih Bekdemir Kişisel Web Sayfası - Windows Phone App Studio Beta Kullanımda !
Yazdır

Windows Phone App Studio Beta Kullanımda !

Fatih Bekdemir tarafından yazıldı. Aktif .

Aklınızdaki uygulamayı telefonunuzda kullanmaya başlamak artık bir video uzunluğu kadar yakın... =)

Uygulama geliştiriciler olarak zaman zaman aklımıza yeni uygulama fikirleri gelir ancak yeterince zaman ayıramamaktan dolayı bir çoğu fikir olarak kalır. Başka bir ihtimalle de yeterli zamanımız vardır ancak uygulama geliştirmek için teknik becerimiz yoktur. İşte Microsoft burada bize yepyeni bir platform sunuyor.

Windows Phone App Studio web tabanlı arayüzü ile süratle uygulama geliştirmenize, test etmenize, müşterilerinizle paylaşmanıza  ve çalışma grubunuzla uygulamayı zenginleştirmenize olanak sağlıyor. Uygulamanızı ileri düzeyde geliştirmek istediğinizde Windows Phone App Studio size kaynak kodlarını bilgisayarınıza indirmenize izin veriyor.

Hemen başlayın !